Spec7 - klimatyzacja i pompy ciepła

Nasze działania skupiamy na kompleksowej obsłudze w zakresie klimatyzacji oraz pomp ciepła. Choć firma SPEC7 działa stosunkowo niedługo – od 2013r - to możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Zaczynaliśmy od serwisu i to właśnie serwis jest naszym największym atutem. Jesteśmy ambitnym zespołem profesjonalistów ukierunkowanych na ciągły rozwój.

 

Co nas wyróżnia?

Podczas pracy stawiamy przede wszystkim na jakość wykonanej usługi. Wszędzie gdzie tylko jest to możliwe wykonujemy montaż bezpyłowo – korzystamy z narzędzi amerykańskiej marki Milwaukee oraz innych wysokiej jakości narzędzi. Korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów montażowych znanych marek. Podejmujemy się również montaży nietypowych i w miejscach trudno dostępnych.

 

 

Posiadamy wszelkie uprawnienia do wykonywania zleconych prac:

  • uprawnienia UDT
  • szkolenia produktowe
  • certyfikaty producentów
  • uprawnienia elektryczne

 

Głównym obszarem działania firmy SPEC7 jest województwo śląskie. Większe zlecenia realizujemy na terenie całej Polski południowej. Nasze usługi kierujemy zarówno do odbiorców prywatnych jak i firm.

 

Oferujemy tylko sprzęt najwyższej jakości marek takich jak:

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.